INFORMACJE O MNIE

Kim jestem?

Nazywam się Marcin Świątkowski, jestem certyfikowanym specjalistą SEM o wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu, planowaniu oraz optymalizowaniu zarówno dużych, jak i małych kampanii reklamowych typu PPC. Kampaniami Google AdWords zajmuję się od 7 lat.
Jestem właścicielem firmy Adspark.pl.

Zawsze powtarzam, że kampanie Google Adwords są moją ulubioną "grą strategiczną". Uwielbiam przeszukiwać gąszcz informacji statystycznej dżungli danych, aby odnajdywać najlepsze ścieżki prowadzące do sukcesu reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Poprzez dobór najlepszej strategii i skuteczną optymalizację - zamieniam kampanie reklamowe w skuteczne narzędzia wspierające sprzedaż.


Co robię?

Moją misją jest chęć dzielenia się swoim bogatym doświadczeniem i profesjonalna pomoc klientom w realizacji celów związanych z reklamą w Google. Ilość pozyskanych klientów nie jest dla mnie wyznacznikiem sukcesu. Sukcesem jest bardzo dobrze prowadzona kampania reklamowa, która spełni wysokie oczekiwania klienta. Relacje z klientami opieram na zasadzie wzajemnego zaufania, gdyż tylko w ten sposób można zbudować długofalową współpracę, na jakiej zależy mi najbardziej.


Moja historia

Swoją przygodę z Internetem rozpocząłem w 1999 roku. Doświadczenie z zakresu SEM i e-Commerce zdobywałem m.in. w firmie Militaria.pl, gdzie przez ponad 5 lat pomagałem rozwijać sklep internetowy oraz działalność na platformie zakupowej Allegro.pl.

Od 2008 roku - przez prawie 4,5 roku - odpowiadałem za rozwój i optymalizację kampanii Google AdWords dla największej porównywarki cen w Polsce - Ceneo.pl. W czasie współpracy z Ceneo.pl współtworzyłem także unikalne narzędzia do automatyzacji pracy nad kampaniami Adwords i raportowania, bez których nie udałoby się osiągnąć głównego celu Ceneo, jakim było uzyskiwanie zwrotu z inwestycji w reklamę online.

Z mojego doświadczenia w prowadzeniu dużych kampanii reklamowych PPC wielokrotnie korzystały (na zasadzie audytów) zagraniczne serwisy należące do Grupy Allegro.

W 2010 roku założyłem firmę Adspark.pl, która z powodzeniem rozwija się do dnia dzisiejszego.

W 2012 roku moja firma zapoczątkowała współpracę z drugą, co do popularności, porównywarką cen na rodzimym rynku - Nokaut.pl, gdzie do dnia dzisiejszego odpowiadam za rozwój i utrzymanie jakości kampanii Google AdWords.

Od 2014 roku współpracyję także z firmą International Coupons, która jest właścicielem największego polskiego serwisu z kodami promocyjnymi (kodyrabatowe.pl) oraz działa w wielu krajach świata. W ramach współpracy odpowiadam za rozwój i optymalizację kampanii AdWords, kierowanych na kilkanaście krajów Europy, Azji i Ameryki Południowej.


Współpraca ze mną? Dlaczego warto?

Mam niezbędne i udokumentowane doświadczenie, aby zrealizować Twoje oczekiwania. Zadowolenie mojego klienta jest najważniejszym czynnikiem, motywującym mnie do pracy.

- Zdobyte certyfikaty i najważniejsze szkolenia: (kliknij obrazek,aby zweryfikować)
Współpracując ze mną, wybierasz profesjonalne i rzetelne wykonanie zleconych zadań, szybki czas realizacji zleceń, sprawny kontakt oraz skuteczność działania - atrybuty, o które przeważnie trudno w największych agencjach.
Pamiętaj - dla mnie jesteś wyjątkowy, a dla agencji tylko jednym klientem z wielu.

Zapraszam do działu Klienci, gdzie dowiesz się jakim firmom pomagam i jakim już pomogłem oraz zapoznasz sie z moimi referencjami.

Jeżeli jesteś nowym klientem, zobacz jakie promocje przygotowałem dla Ciebie!

Zapraszam do kontaktu!


Copyright © 2010-2016 Adspark.pl. All Rights Reserved.