REKLAMA W GOOGLE - SYSTEM ADWORDSZ wyszukiwarki Google korzysta ponad 85% internautów w Polsce. Jest to niemal 14 milionów użytkowników, do których można dotrzeć poprzez reklamy. Google AdWords to najskuteczniejsza i najwydajniejsza forma reklamy internetowej.

Specyfika reklamy AdWords powoduje, że źle przeprowadzona kampania może okazać się jedynie pożeraczem budżetu. Bez dobrego planu, określenia celów, specjalistycznej wiedzy i zaangażowania istnieje mała szansa, aby AdWords przynosił zadowalające efekty.
Moją rolą jest zadbanie o jak najlepszą jakość odwiedzin pochodzących z Google AdWords i zapewnienie rentowności ruchu typu PPC lub realizację precyzyjnie określonych celów reklamowaia Twojej firmy.


OFERUJĘ:


Tworzenie i prowadzenie kampanii Google AdWords


Wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie tworzenia najskutecznijeszych rozwiązań reklamowych, przygotuję i poprowadzę kampanie AdWords, które zagwarantują oczekiwany sukces Twojej działalności. Tworzone przeze mnie kampanie są budowane nie tylko w oparciu o aktualne cele, ale mają stanowić mocny fundament dla ewentualnych dalszych działań reklamowych Twojej firmy.

Minimalny zarządzany przeze mnie budżet na reklamę w AdWords wynosi obecie 3 000 PLN miesięcznie.

Oferta obejmuje m.in. następujące aspekty Google AdWords:

- reklama w sieci wyszukiwania,

- reklama w sieci reklamowej Google Display Network,

- reklama w Zakupach Google - Google Merchant Center - kampanie PLA (Products Listing Ads),

- kampanie remarketingowe, w tym RLSA (Remarketing List for Search Ads) oraz remarketing dynamiczny,

- dynamiczne reklamy w wyszikiwarce DSA - Dynamic Search Ads oraz RDSA (połączenie DSA i RLSA)

- kampanie SCM (Search Campanion Marketing),

- kampanie w Gmail GSP (Gmail Sponsored Promotions), Customers Match.Analityka Internetowa (Google Analytics)


Nie da się stworzyć skutecznej kampanii AdWords bez mierzenia jej efektów, analizowania uzyskanych wyników i wyciągania wniosków pozwalających na podejmowanie strategicznych decyzji. Mogę pomóc zarówno w instalacji Google Analytics i w prawidłowym łączeniu GA z kontami AdWords, jak i w analizie wielu czynników, decydujących o skuteczności kampanii reklamowej, jak i samej strony internetowej Twojej działalności.


Doradztwo i audyt


Korzystasz już z platformy reklamowej Google AdWords? Nie jesteś zadowolony z efektów kampanii AdWords? A może pragniesz zwiększyć jej zasięg bez spadku skuteczności? Pozwól mi ocenić Twoją kampanię. Mam doświadczenie, którego nie zawaham się użyć ;). Zbadam problemy kampanii i stron docelowych. Wskażę drogę, którą należy podążać, aby poprawić wyniki i osiagnąć zakładane cele.Współpraca ze mną? Dlaczego warto?


Decydując się na współpracę ze mną zyskujesz:

- indywidualne podejście do każdej kampanii AdWords promującej Twoją działalność,

- profesjonalne przygotowanie kampanii,

- rzetelne prowadzenie i optymalizację kampanii w oparciu o moje doświadczenie, zdobyte przy reklamowaniu wielu tysięcy kategorii asortymentowych,

- świetną skuteczność kampanii (realizację wspólnie określonych celów),

- szczegółowe miesięczne raporty wraz z obszernym moim komentarzem dot. zmian statystycznych,

- wdrażanie najnowszych rozwiązań z zakresu kampanii reklamowych typu PPC (zdobywanie przewagi konkurencyjnej),

- elastyczność i szybkość reakcji na zmiany rynkowe,

- dobry kontakt - zawsze szybko i wyczerpująco odpowiem na wszelkie pytania dotyczące naszej współpracy,


Współpracując ze mną, wybierasz znacznie szybszy czas realizacji zleceń, sprawniejszy kontakt oraz o wiele lepszą skuteczność kampanii niż przeważnie oferują największe agencje SEM.
Pamiętaj - dla mnie jesteś wyjątkowy, a dla agencji SEM tylko jednym klientem z wielu.

Mam niezbędne i udokumentowane doświadczenie, aby zrealizować Twoje oczekiwania. Zadowolenie mojego klienta jest dla mnie najważniejszym czynnikiem motywującym do pracy.

Zapraszam do działu O mnie, gdzie poznasz moje największe atuty i sprawdzisz zdobyte certyfikaty. W dziale Klienci zobaczysz jakim firmom pomagam i jakim już pomogłem oraz przeczytasz moje referencje.

Jeżeli jesteś nowym klientem, zobacz jakie promocje przygotowałem dla Ciebie!

Zapraszam do kontaktu!

Copyright © 2010-2016 Adspark.pl. All Rights Reserved.
www